قیمت آسانسور

قیمت آسانسور

یکی از فاکتورهایی که برای خریداران بسیار مهم می باشد قیمت آسانسور است . این فاکتور نباید به تنهایی در نظر گرفته شود زیرا ممکن است توجه بیش از اندازه به این موضوع باعث شود استاندارد بودن آسانسور در نظر گرفته نشود و چه بسا فرد هزینه بیشتری در آینده متحمل شود . در ابتدا باید دانست که به چه آسانسوری استاندارد گفته می شود ؟ امروزه در ساخت و ساز طراحی و نصب آسانسور یکی از مواردی است که در نظر گرفته می شود به همین جهت این موضوع باید در ابتدای پروژه بررسی شود . اولین قدم ، انتخاب آسانسور می باشد . توجه به موارد ذیل در این انتخاب درنظر گرفته می شود :

  • ارتفاع
  • جمعیت ساکنین
  • بررسی عبور و مرور ساکنین
  • کیفیت قطعات آسانسور
  • نحوه نصب
آسانسور دارای انواعی است که هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی است . قیمت آنها بر اساس کاربرد ، ظرفیت ، کیفیت قطعات متفاوت خواهد بود .برای مشاوره وخرید آسانسور با شماره های ۰۲۶۳۳۶۷۷۸۳۳۰ – ۲ – ۰۲۶۳۳۶۷۷۸۳۳۴ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید.

قیمت نصب آسانسور

خرید آسانسور مهم است اما نصب آن نیز دارای اهمیت می باشد . زمانی که در هنگام حرکت آسانسور کمترین تکان و تنش های افقی و عمودی داشته باشد می توان فهمید نصب به درستی صورت گرفته است . به باز و بسته شدن درب ها نیز توجه داشته باشید . درب ها به روانی باز و بسته شوند و کمترین صدا را داشته باشند . جالب است بدانید اگر قطعاتی با کیفیت متوسط خریداری کنید اما نصب به درستی انجام شود از زمانی که قطعات گران با کیفیت عالی خریداری کنید عمر بیشتری خواهد داشت . به همین جهت برای نصب حتما با شرکت معتبر تماس بگیرید که در صورت نیاز به تعمیر مجدد در آینده با آنها تماس بگیرید.

قیمت-آسانسور

قیمت-آسانسور

قیمت انواع آسانسور

آسانسور دارای انواعی است که هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی است . قیمت آنها بر اساس کاربرد ، ظرفیت ، کیفیت قطعات متفاوت خواهد بود .

قیمت آسانسور هیدرولیکی

این نوع از آسانسور با استفاده از نیروی روغن و فشار کار می کند . در واقع در این سیستم ها با فشاری که بر اثر روعن وارد می شود کار می کندهمانطور که می دانید نرمی و چسبندگی موجود در روغن ها با استفاده از دما قابل تغییر می باشد . به همین دلیل برای تنظیم دما در موتورخانه باید اقداماتی صورت بگیرد . از جمله مشکلات دما در فصل زمستان می باشد که اگر دما بین ۲۰ الی ۳۵ درجه نباشد در انتقال کابین به بالا و پایین مشکلات ایجاد می شود .همچنین برای از بین بردن مشکل در فصل تابستان از پوشش عایق باید استفاده شود . .

استعلام قیمت آسانسور

توجه داشته باشید که خرید آسانسور با قیمت پایین تر نه تنها عمر کوتاهتری دارد ، بلکه هزینه های بیشتری را برای تعمیر متحمل مصرف کننده آن می کند بنابراین برای خرید آسانسور تنها به قیمت آن توجه نکنید .

مطالب مرتبط با این مقاله :

بهترین برند آسانسور در ایران

چگونه آسانسور خوب بخریم 

انواع آسانسور

آسانسور هیدرولیکی 

 

 

پاسخ

5 + شانزده =